До провайдера з Костянтинівки Донецької області вдруге застосовано санкцію «стягнення штрафу» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До провайдера з Костянтинівки Донецької області вдруге застосовано санкцію «стягнення штрафу»

Провайдер програмної послуги ФОП Чуєв Олександр Анатолійович, який неодноразово порушував умови власної ліцензії та норми чинного законодавства, вкотре не виконав рішення Національної ради і вдруге отримав санкцію «стягнення штрафу».

 За результатами позапланової перевірки цього провайдера програмної послуги на підставі моніторингу від 4 березня цього року зафіксовано ознаки порушення  вимог частини дев’ятої статті 39, частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки  універсальна програмна послуга надається не в повному обсязі (не транслюються 3 програми – ТОВ «ТРК «САТ ПЛЮС», ТОВ «Телебачення «КАПРІ», ПАТ «НСТУ» (логотип «UΛ:КУЛЬТУРА»). Також ретранслюється іноземна програма, щодо якої Національною радою ухвалено рішення, що її зміст не відповідає вимогам законодавства України і яка не входять до Переліку іноземних програм − «TV XXI». Крім того, змінено загальну кількість програм для ретрансляції: за ліцензією – 52, фактично – 64.

Раніше регулятор уже застосовував до цього ліцензіата санкції «оголошення попередження» і «стягнення штрафу». Підприємець 3 грудня 2018 року сплатив штраф, а згодом звернувся до Національної ради із заявою про анулювання ліцензії, відповідна заява була зареєстрована 2 травня 2019 року.

Однак результати перевірки, проведеної 18 квітня, засвідчили, що ФОП Чуєв О.А. не усунув порушень законодавства та не виконав рішення Національної ради. Тому регулятор за кожне зафіксоване порушення наклав штраф згідно з чинним законодавством у розмірі 5%, 10% і 25% суми ліцензійного збору, що разом становить 20 070 грн.

Члени Національної ради висловили одностайну думку, що розгляд заяви провайдера про анулювання ліцензії має відбуватися після сплати  штрафу до державного бюджету України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше