Провайдерові програмної послуги «Трініті телеком» із Маріуполя призначено позапланову перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Провайдерові програмної послуги «Трініті телеком» із Маріуполя призначено позапланову перевірку

Національна рада на засіданні 26 квітня призначила позапланову перевірку ТОВ «Трініті телеком», м. Маріуполь Донецької обл., у зв’язку із зафіксованими ознаками порушень умов ліцензії та чинного законодавства.

Моніторингом програм, які ТОВ «Трініті телеком» надає у складі програмної послуги з використанням аналогової, цифрової та IPTV технологій, виявлено, що універсальна програмна послуга надається провайдером не у всьому обсязі, зокрема не транслюються 4 програми  (ПАТ «НСТУ» («UA:КРИМ») – в аналоговій технології розповсюдження програм; ПАТ «НСТУ» («Перший канал Українського радіо»), ПАТ «НСТУ» (Другий канал – «Промінь»), ПАТ «НСТУ» (Третій канал – «Радіо «Культура») – у цифровій та IPTV технології розповсюдження програм). Крім того, ретранслюються 5 програм, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «Deutsche Welle (Deutsch)», «Fashion Television», «Da Vinci Kids», «Disney канал», «CBN». Також збільшено загальну кількість програм, передбачену ліцензією для ретрансляції: за ліцензією – 154 програми, фактично – 159.

Це є ознаками порушень частини дев’ятої статті 39, частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і вимог пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

Після проведення перевірки регуляторний орган ухвалить відповідне рішення.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше