Провайдеру програмної послуги із Житомирщини оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Провайдеру програмної послуги із Житомирщини оголошено попередження

Національна рада на засіданні 10 лютого розглянула матеріали позапланової виїзної перевірки провайдера програмної послуги ФОП Тудачкова О. Ю., с. Клітчин Житомирської обл., і за їх результатами оголосила ліцензіату попередження. Відповідно до умов ліцензії цей провайдер надає послуги у смт Озерному Житомирської області.

Моніторингом за 8 листопада 2021 року і позаплановою перевіркою діяльності фізичної особи-підприємця Тудачкова Олександра Юрійовича було зафіксовано, що програми універсальної програмної послуги надаються не у всьому обсязі. Зокрема, не ретранслюються 3 програми – АТ «НСТУ» («UA: КРИМ»), ДП «Парламентський телеканал «Рада» і ТОВ «Телерадіокомпанія «Союз – ТВ». Натомість ліцензіатом ретранслюються 2 іноземні програми, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України – «Наше новое кино» і «Кинохит».

Крім того, ФОП Тудачков О. Ю. порушив концепцію добору програм для ретрансляції. Відповідно до умов ліцензії провайдер програмної послуги має ретранслювати 35 програм, фактично їх налічується 58.

Заслухавши пояснення ліцензіата, Національна рада визнала порушення ФОП Тудачков О. Ю. частини дев’ятої статті 39, частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги і оголосила йому попередження. Також ліцензіата зобов’язано привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії і норм чинного законодавства.

Водночас члени Національної ради пояснили підприємцю, що за певний час він зможе звернутися до регулятора з проханням про скасування цієї санкцій відповідно до Положення про скасування санкції «оголошення попередження».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше