Провайдеру програмної послуги «ПАВУТИНА.НЕТ» оголошено попередження

12.02.2021

Національна рада на засіданні 12 лютого розглянула матеріали позапланової виїзної перевірки ТОВ «ПАВУТИНА.НЕТ», м. Київ, і за їх результатами оголосила ліцензіату попередження. 

Так, моніторингом та позаплановою перевіркою діяльності ТОВ «ПАВУТИНА.НЕТ» було зафіксовано трансляцію іноземних програм «STAR TV», «ZOOПАРК», «nick», «TV 1000», «Sony SET», які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Це є порушенням частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Під час проведення перевірки провайдера програмної послуги регулятором було взято до уваги, що канали «ЗOOПАРК», «Nickelodeon», «TV 1000 East», «Sony Channel» провели ребрендинг, скоригувавши логотипи програм з написів «ЗOOПАРК», «Nickelodeon», «TV 1000 East», «Sony Channel» на написи  «ZOOПАРК», «nick», «TV 1000», «Sony SET» без зміни напряму програмного наповнення. Крім того, у день проведення перевірки програми  «ЗOOПАРК», «Nickelodeon», «TV 1000 East», «Sony Channel» містилися у зазначеному Переліку.

Національна рада оголосила ліцензіату попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензій і норм чинного законодавства.