Провайдери з Івано-Франківщини виконали рішення регулятора щодо накладених на них санкцій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Провайдери з Івано-Франківщини виконали рішення регулятора щодо накладених на них санкцій

Компанії ТОВ «ІТ Люкс Телеком» і ІТ Люкс» із Калуша Івано-Франківської області сплатили накладений на них рішеннями Національної ради штраф на загальну суму 19292 грн.

Провайдер програмної послуги «ІТ Люкс Телеком» розповсюджує програми у м. Надвірній. Рішенням Національної ради від 17.12.2015 № 2220 ліцензіату було оголошено попередження через порушення вимог частини дев’ятої статті 39, частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і пункту 2.3 Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги. Окремим пунктом цього рішення ліцензіата було зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Водночас моніторинг, проведений у січні 2016 року, знову зафіксував  низку порушень законодавства і Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги. Тому на компанію було накладено штраф у різних відсотках ліцензійного збору на суму 5512 грн.

До провайдера програмної послуги «ІТ ЛЮКС», що працює в Калуші, попередню санкцію «оголошення попередження» було застосовано регуляторним органом 24 грудня 2015 року у зв’язку з порушенням частини дев’ятої статті 39, частин другої, п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги. Ліцензіата також було зобов’язано упродовж місяця увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства.

Додатковий моніторинг Національної ради засвідчив, що компанія порушень не виправила. У зв’язку із цим регулятор 03.03.2016 наклав на «ІТ ЛЮКС» штраф, сума якого становить 13780 грн.

Обидві компанії виконали рішення регуляторного органу, сплативши кошти відповідно до застосованих до них штрафних санкцій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше