Проведення конкурсу на цифрове мовлення не відрізняється від аналогових конкурсів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Проведення конкурсу на цифрове мовлення не відрізняється від аналогових конкурсів

В інтерв’ю газеті „Дело” голова Національної ради Володимир Манжосов заявляє, що конкурс для телерадіокомпаній на право мовити в цифровій мережі за своїм порядком не відрізнятиметься від попередніх конкурсів, які регулятор проводив на аналогове мовлення.

Ключовим фактором при визаначенні переможця буде цікава програмна концепція, зазначає голова Національної ради: «Згідно із законодавством це не тендер, а саме конкурс, в якому перемагає не той мовник, який пропонує більше грошей, а той, котрий пропонує найцікавішу, з погляду Нацради, програмну концепцію».

Володимир Манжосов докладно описав схему, за якою проходитиме конкурс. Процес визначення переможця триватиме орієнтовно три місяці. З них, у перший Національна рада розглядає можливість участі телерадіокомпаній у конкурсі. Другий місяць триватиме прийом документів. В останній передбачається оголошення переможця. У результаті, Нацрада має визначити 28 загальнонаціональних мовників і по 4 місцевих у кожному з міст, де будуть встановлені цифрові передавачі.

Нагадаємо, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про оголошення конкурсу на мовлення у цифровій загальнонаціональній мережі в п’ятницю, 15 квітня, відповідне оголошення опубліковане 20 квітня в газеті «Голос України». Відповідно до взятих на себе зобов’язань, у рамках міжнародного договору „Женева-2006”, Україна має повністю перейти на цифрове мовлення до 2015 року.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше