Прийом заявок на цифрові частоти триватиме до 22 липня

19.09.2011

НА ЗАСІДАННІ 30 ЧЕРВНЯ Ц.Р. НА ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ М. КИЄВА ЧЛЕНИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ПРИЙОМУ ЗАЯВ НА КОНКУРС НА ЦИФРОВІ ЧАСТОТИ. ВІДПОВІДНО ДО НЬОГО, ЗАЯВКИ МОЖНА ПОДАВАТИ ЩЕ 20 ДНІВ, ТОБТО ДО 17 ГОД. П’ЯТНИЦІ, 22 ЛИПНЯ 2011 РОКУ.

На засіданні 30 червня ц.р. на виконання Постанови Окружного адміністративного суду м. Києва члени Національної ради ухвалили рішення про продовження терміну прийому заяв на конкурс на цифрові частоти. Відповідно до нього, заявки можна подавати ще 20 днів, тобто до 17 год. п’ятниці, 22 липня 2011 року.

Ситуацію, що склалася, окреслив голова Національної ради Володимир Манжосов: «Справа, про яку ми зараз говоримо, стала відомою вже доволі давно. Національна телекомпанія та ряд інших державних компаній не встигли подати заявки на участь в конкурсі на цифрове мовлення через необхідність проведення тендерів. У зв’язку із цим, вони звернулися до суду з проханням продовжити термін подачі заявок».

Отже, по закінченні десятиденного терміну, протягом якого не було оскаржень ухвали суду від жодної зі сторін, регуляторний орган ухвалив рішення про виконання Постанови адміністративного суду. Член Національної ради Микола Фартушний уточнив, що це рішення стосуватиметься всіх потенційних претендентів на участь у конкурсі, як державних, так і недержавних.

Нагадаємо, що Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 17.06.2011 Національну раду зобов’язано продовжити граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії за конкурсом на отримання ліцензій на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальних телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) на 20 днів із моменту набрання постановою законної сили.

Рішення про оголошення та умови конкурсів на загальнонаціональне і місцеве мовлення (№ 821 – № 824) ухвалені Національною радою 15 квітня 2011 року, оголошення оприлюднене на офіційному веб-сайті та опубліковане в газеті «Голос України» 20 квітня 2011 року.