Привітання голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимира Манжосова з Днем Конституції України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Привітання голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимира Манжосова з Днем Конституції України

Від імені Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щиро вітаю вас із Днем Конституції України.

Шановні колеги, дорогі друзі!

Від імені Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щиро вітаю вас із Днем Конституції України.

Основний Закон не лише закріплює суспільний і державний устрій країни, а й гарантує право кожного з нас на свободу слова і думки.

У представників засобів масової інформації, зокрема електронних, особлива місія – доносити до суспільства головний зміст, який вкладається у поняття свободи слова, а саме: об’єктивність, відповідальність, неупередженість, правдивість і сміливість в обстоюванні думок.

Ідеали свободи містяться в генетичному коді нашого народу, традиції часів минулих нині утверджуються в нових проявах. Недарма в багатьох телевізійних і радіопрограмах ви закладаєте це поняття не лише в назву, а й також у зміст.

Тож нехай це свято додає вам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави. Бажаю миру, щастя і процвітання вам і вашим родинам!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше