Привітання голови Національної ради Володимира Манжосова з професійним святом

16.11.2011

СЬОГОДНІ, 16 ЛИСТОПАДА, ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧАЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ І ЗВ’ЯЗКУ. ХОТІЛОСЬ ЩОБИ ЦЬОГО ДНЯ КОЖНА ЛЮДИНА, ЯКА ПРИСВЯТИЛА СЕБЕ СЛУЖІННЮ ЦІЙ СПРАВІ, ВІДЧУВАЛА СПРАВЖНЄ СВЯТО В ДУШІ ТА З ОПТИМІЗМОМ ДИВИЛАСЯ В МАЙБУТНЄ.

Шановні колеги!

Сьогодні, 16 листопада, телерадіоінформаційна галузь України відзначає професійне свято – День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Хотілось щоби цього дня кожна людина, яка присвятила себе служінню цій справі, відчувала справжнє свято в душі та з оптимізмом дивилася в майбутнє.

Сфера телебачення, радіо і зв’язку, до розбудови якої кожен із нас має причетність, надзвичайно тонка і чутлива, адже саме в телерадіоефірі, як у дзеркалі, відображаються всі зміни і перетворення, що відбуваються в суспільному житті країни. Щодня телевізійні й радіоканали творять літопис нашої доби, який засвідчує поступальний рух та модернізацію усіх сфер життєдіяльності сучасної людини. Від того, яким бачиться наше сьогодення з екранів телевізорів та сприймається з радіоприймачів, багато в чому залежить самопочуття нації, а відтак, і упевненість кожної людини в завтрашньому дні та своєму благополуччі. Отже, людям, котрі творять програми і передачі для всієї української громади, варто пам’ятати про цю відповідальність.

Хочеться вірити, що позитивна енергія вітчизняних фахівців – творців сучасних оригінальних аудіовізуальних творів – знайде вияв у високопрофесійних, інтелектуальних доробках, яких нині так бракує українським глядачам і слухачам.

Тож від імені Національної ради бажаю вам, дорогі друзі, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення, реалізації нових задумів і проектів. Гарного настрою в цей і наступні дні!

Голова Національної ради Володимир Манжосов