Привітання голови Національної ради з нагоди визначення переможців Національної телевізійної премії «Телетріумф»

30.11.2012

НАДЗВИЧАЙНО РАДИЙ У ЦЕЙ СВЯТКОВИЙ ДЛЯ ВСІЄЇ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ГРОМАДИ ДЕНЬ ПРИВІТАТИ ВАС ВІД ІМЕНІ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ.

Шановні друзі, колеги!

Надзвичайно радий у цей святковий для всієї телевізійної громади день привітати вас від імені Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.


Сьогодні стануть відомими імена лауреатів найпрестижнішої вітчизняної премії в галузі телебачення – «Телетріумф» – за 2012 рік. Це означає, що ціла когорта телевізійників – журналістів, коментаторів, ведучих, режисерів, операторів, сценаристів, продюсерів, акторів, дизайнерів та колективи окремих програм отримають високу оцінку своєї праці, визнання колег та чудову відзнаку – золоту статуетку телевізійної премії.


На мій погляд, усі роботи, які були представлені на розгляд відомих медіа-експертів – членів журі «Телетріумфу», заслуговують на добрі слова й високі бали. Адже безперечним є факт, що з року в рік в ефірі загальнонаціональних, регіональних та місцевих телеканалів з’являються нові, непересічні особистості та формати програм. Хоч телевізійне мистецтво – це колективна справа, талановитих майстрів стає дедалі більше. Тому щороку кількість номінацій зростає, адже успішна робота кожного фахівця має право бути високо оцінена професіоналами.


Всім учасникам XІІ Національної телевізійної премії „Телетріумф” зичу успіхів, гарного настрою, наполегливості в досягненні мети. Нехай вас ніколи не полишає прагнення до нових здобутків і нових перемог!

Щиро

Голова Національної ради Володимир Манжосов