Привітання Національної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Привітання Національної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дорогі колеги!

У кожного свята – своя історія, свій відлік часу! Нашому – 21! Для людини так мало, а для свята доволі солідний вік, якщо уявити скільки програм вийшло в ефір, скільки ідей втілено, скільки фахівців відбулося і стало щасливими, бо роблять справу, що зігріває душу!


Дорогі колеги!У кожного свята – своя історія, свій відлік часу! Нашому – 21! Для людини так мало, а для свята доволі солідний вік, якщо уявити скільки програм вийшло в ефір, скільки ідей втілено, скільки фахівців відбулося і стало щасливими, бо роблять справу, що зігріває душу!За останні два роки кардинально змінилася сутність професії, багато з наших колег виходять у прямий ефір практично з лінії вогню, і за їхніми спинами – зовсім не пасторальний пейзаж! Тепер куртка з написом PRESS – ознака приналежності до однієї з найнебезпечніших професій, яку Ернест Хемінгуей називав «нервом суспільства». Колись про це напишуть посібники, і студентів навчатимуть екстремальній журналістиці вже у мирний час!Сферу телебачення і радіо творять люди різних професій, яких об’єднує одна мета – бути корисними суспільству, своєю працею наближати краще майбутнє. Традиційно у свято бажають здоров’я й удачі, адже вони так необхідні і в професії, і в житті! Та все ж, зважаючи на час, бажаємо, щоб ніколи не лунав дзвінок серед ночі, а «тривожна валіза» припадала пилом!Зі святом вас, дорогі друзі! Нехай наш медійний простір стає ширшим і світлішим, а з екранів телевізорів і радіоприймачів звучать тільки хороші новини – миру і щастя!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше