Привітання Національної ради з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.2020

Шановні колеги!

Національна рада вітає всіх вас із професійним святом, яке відзначається 16 листопада.

Щороку ми шукаємо щирих і проникливих слів, аби сказати в цей день про все найголовніше, що відбувається у нашому професійному житті, й щороку перед всіма нами постають нові завдання, а часом і перешкоди, які треба долати.

Однак не все можна сказати словами, багато чого ми переживаємо лише серцем і душею. Чи ж думалося нам у листопаді 2019-го про глобальну кризу, що постане перед усім людством, чи ж було знаття про спільну загрозу, яка змусить нас стати обачними та щоденно турбуватися, як за своє здоров’я та життя, так і за життя своїх близьких і рідних!

На жаль, стрімке поширення пандемії всіх вибило зі звичної колії і змусило замислитися над життєвими цінностями, подивитися на наш глобальний світ трохи з іншої точки зору – чи є у людства шанс на виживання?

Наша журналістська спільнота першою реагує на такі виклики та разом з іншими представниками суспільства шукає шляхів для їх подолання.

Ми вдячні тим колегам, для яких журналістська етика, професійні стандарти не порожній звук, а безцінне надбання, що визначає правильні орієнтири у такий складний час. Саме дотримання журналістських кодексів дає змогу об’єктивно і виважено висвітлювати всі процеси, що відбуваються нині в країні і світі.

Усім представникам медійної галузі треба завжди пам’ятати, для кого ми працюємо, для кого пишемо і знімаємо сюжети новин, кого шануємо і підтримуємо – це наші громадяни, які хочуть вірити медіа, які розраховують на їхню солідарність і сподіваються на правду.

Творчого натхнення і міцного здоров’я!