Привітання Національної ради зі святом Перемоги - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Привітання Національної ради зі святом Перемоги

Дуже мало лишилося нині ветеранів війни в колективах телерадіоорганізацій України. Вони передали журналістську естафету молодшим колегам.
Зичимо ж їм здоров’я та довголіття. Низько схиляємо голови перед Визволителями, які не дожили до переможної весни.

Все далі й далі ті героїчні буремні роки, коли перед великим випробуванням постала вся Європа. Це були роки протистояння світла і тьми, добра і зла, роки самовідданої боротьби проти фашизму.

На долю українців також випала місія – безпощадно боротися з ворогами і ліквідовувати наслідки повоєнної руїни, адже вся територія України опинилася під окупацією.

Правду про війну і людей війни чи не найповніше донесло до наступних поколінь кіно й телебачення. Радіомовлення ж у часи лихоліть можна назвати справжньою зброєю, адже саме з радіорепродукторів люди мали змогу оперативно отримувати інформацію з фронтів.

. Дуже мало лишилося нині ветеранів війни в колективах телерадіоорганізацій України. Вони передали журналістську естафету молодшим колегам.

Зичимо ж їм здоров’я та довголіття. Низько схиляємо голови перед Визволителями, які не дожили до переможної весни.
Хай світле і сонячне свято 9 травня залишиться у пам’яті багатьох поколінь взірцем патріотизму, героїзму, нашої Великої Перемоги!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше