Привітання з нагоди 10-річчя Незалежної асоціації телерадіомовників

19.09.2011

10 РОКІВ ПЛІДНОЇ ПРАЦІ ОЗНАМЕНУВАЛИСЯ ЗАКРІПЛЕННЯМ ВАШОЇ ПОЗИЦІЇ ЯК НАЙВПЛИВОВІШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗМІ. СЬОГОДНІ НЕЗАЛЕЖНА АСОЦІАЦІЯ ТЕЛЕРАДІОМОВНИКІВ – АВТОРИТЕТНИЙ ПАРТНЕР ІНФОРМАЦІЙНОГО РИНКУ З ПОТУЖНИМ ДОСВІДОМ ТА ВЛАСНОЮ ІНФРАСТРУКТУРОЮ.

Шановні друзі!

10 років плідної праці ознаменувалися закріпленням вашої позиції як найвпливовішої організації у сфері електронних ЗМІ. Сьогодні Незалежна асоціація телерадіомовників – авторитетний партнер інформаційного ринку з потужним досвідом та власною інфраструктурою. Головні події медійного життя проходять під егідою Асоціації. Близько ста телерадіокомпаній є її членами, серед партнерів НАМу – потужні зарубіжні організації.

Ідея та мета створення Асоціації мовників уособлюють головні пріоритети демократичного суспільства. Спираючись на досвід успішних іноземних організацій, НАМ демонструє високі здобутки у своїй діяльності. Важко переоцінити внесок фахівців медійного об’єднання у створення законодавчої бази в галузі телебачення і радіомовлення. Можна з упевненістю сказати, що становленню цивілізованого українського ринку телерадіомовлення значною мірою громадськість завдячує саме вам.

Одним із напрямів діяльності Асоціації є також співпраця з органами державної влади в телерадіоінформаційній сфері. Приємно зауважити, що ця співпраця є конструктивною і ефективною. Функція своєрідного баласту, яку виконує Асоціація, дає змогу державним інституціям знаходити порозуміння з телерадіоорганізаціями та взаємовигідно вирішувати проблемні питання.

Радий, що сьогодні, на шляху до європейської інтеграції, нас об’єднує спільна мета – захист прав вітчизняних телерадіовиробників, демократична розбудова українського телерадіомовлення та захист рівних умов для всіх учасників ринку. Цілі та завдання, які ставить перед собою НАМ, є пріоритетними й у роботі нашого регуляторного органу. Національна рада високо цінує внесок Незалежної асоціації мовників у розбудову вітчизняного телерадіопростору. Глибокої поваги заслуговує колосальна праця колективу Асоціації над правовим аспектом існування та діяльності учасників медіаринку.

10 років – поважна дата. За цей час пройдено непростий шлях, на якому подолано багато труднощів і досягнуто високих результатів. Впевнений, що попереду у вас – нові звершення, важливі проекти і вагомі здобутки. Тож бажаю вам, шановні колеги, життєвої наснаги, професійного зростання, нових ідей та динамічного розвитку в світовому інформаційному просторі!

Від імені Національної ради,

голова В. Манжосов