Привітання з нагоди дня журналіста

19.09.2011

6-ГО ЧЕРВНЯ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА. ЦЕ СВЯТО ТВОРЧИХ, ТАЛАНОВИТИХ ОСОБИСТОСТЕЙ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ВАЖЛИВУ СУСПІЛЬНУ МІСІЮ – ДОНОСЯТЬ ДО ЛЮДЕЙ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОЛІТИЧНІ ПОДІЇ, РОЗВИТОК ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ПОСТУП НАШОЇ ДЕРЖАВИ НА ШЛЯХУ ДО ДЕМОКРАТИЧНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ.

Дорогі друзі!

6-го червня професійне свято – День журналіста. Це свято творчих, талановитих особистостей, які виконують важливу суспільну місію – доносять до людей інформацію про політичні події, розвиток громадянського суспільства, поступ нашої держави на шляху до демократичних перетворень.

Ми живемо в час, коли наш народ визначає свободу слова як беззаперечне право кожного. Отже, від сумління кожного з вас, шановні колеги, залежить, чи отримають наші співгромадяни достовірні новини, чи матимуть вони змогу самостійно, спираючись на підготовлену вами інформацію, визначатися щодо культурних і політичних подій в країні і світі, чи зможуть вони вистояти перед суспільними викликами, а часом і перед важкими випробуваннями. Вашу працю і ваш вплив на суспільну свідомість важко переоцінити.

Бажаю вам, панове журналісти, завжди пам’ятати, для кого ви пишете статті, знімаєте сюжети, готуєте передачі. Ваші візаві завжди відрізняють правду від брехні, щирість від фальші, добро від зла. Тож нехай ваша праця приносить гарні результати. Зичу вам професійної зрілості, великих здобутків, добра і злагоди вашим родинам.

Від імені Національної ради,голова Володимир Манжосов