Привітання з Новим роком

30.12.2016

Дорогі друзі!

 У переддень Новорічних свят усім нам хочеться бодай на мить повернутися у своє дитинство і доторкнутися до казки. Та хоч би як ми чекали дива у новорічну ніч, все одно переважає здатність дорослої людини підбивати підсумки року й планувати майбутнє. І незалежно від того, скільки за наших мрій збулося, все одно, коли годинникова стрілка починає відлік перших секунд року, ми знову загадуємо бажання. І цього разу найперше – миру Україні!

 У новорічну ніч центральні площі наших міст перетворяться на святкові майданчики, куди приходитимуть люди зустрічати рік прийдешній. І якщо уявити величезний телевізійний екран на головному майдані країни і включення з усіх її областей, то вийде палітра всієї нашої держави.

Сподіваємося, що святкові програми  порадують нас новими цікавими проектами, молодими вітчизняними виконавцями, звеселять колоритними українськими жартами. Особливо хочеться привітати тих колег, які зараз працюють за режисерськими пультами і видають в ефір програми, журналістів і операторів, які знімають і готують інформаційні випуски. І нехай цього року з телевізійних екранів приходять у кожен дім лише гарні новини!

 З Новим роком!