Призначено позапланові перевірки двом ліцензіатам - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Призначено позапланові перевірки двом ліцензіатам

Національна рада на засіданні 14 лютого призначила позапланові перевірки двом компаніям − ПП «Телекомпанія «РАІ», м. Бурштин Івано-Франківської обл. (позивні «РАІ») і ТОВ «ІНФО24», м. Київ (логотип «ТВі») − у зв’язку із зафіксованими ознаками порушень умов ліцензій та чинного законодавства.

Регулятор 29 листопада 2018 року своїм рішення оголосив попередження радіокомпанії «РАІ» через недотримання вимог частини сьомої статті 27 і частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Тоді його було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства. Для перевірки виконання цих умов 15 січня було проведено моніторинг ефіру місцевого радіомовника, який зафіксував недотримання умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, оскільки зменшено частку програм власного виробництва. Також не виконано конкурсну вимогу щодо програмної концепції – в загальному обсязі власного мовлення інформаційні передачі місцевої тематики мають становити не менше як 15%, фактично – місцева тематика в інформаційних передачах не транслювалася. Таким чином, результати моніторингу засвідчили неусунення порушень у повному обсязі.

Позапланову перевірку супутниковому телеканалу «ТВі» призначено, оскільки моніторингом, здійсненим 28 – 29 січня, зафіксовано, що ліцензіат не веде мовлення. Це є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Після проведення перевірок регуляторний орган ухвалить відповідні рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше