Призначено позапланові перевірки компаній

19.09.2011

Діяльність чотирьох компаній буде перевірена працівниками Національної ради у зв’язку із окремими зверненнями та зафіксованими моніторингами ознаками порушень.

Найближчим часом позапланові перевірки очікують Редакцію Путильського районного радіомовлення, смт Путила Чернівецької обл.; ТОВ „Телекомпанія „АТН”, м. Харків; ПП ТК «Орфей» смт Леніне , АР Крим.

Ще одну позапланову перевірку призначено під час розгляду на засіданні Національної ради заяви про переоформлення ліцензії ЗАТ «Кабельна телевізійна система» з міста Запоріжжя, оскільки було з’ясовано, що компанія не виконала попереднього припису регуляторного органу і не привела свою діяльність до умов власної ліцензії.

Під час брифінгу, що відбувся 14 вересня, голова Національної ради Володимир Манжосов пояснив, що такі перевірки призначаються майже на кожному засіданні, якщо є на це певні причини. Приміром, звернення громадян чи організацій, де наводяться конкретні факти, які треба перевірити, або ж за підсумками моніторингів, що час від часу проводяться представниками Національної ради в областях.

На запитання журналіста щодо мовлення харківської компанії «АТН» Володимир Манжосов повідомив: «Компанія скаржилася, що їм чинять перешкоди у виході в ефір. Перевірка має встановити, чи «АТН» сама не мовить, чи їй хтось перешкоджає».