Питання регулювання цифрових платформ у полі зору Глобальної конференції ЮНЕСКО, що відбудеться 21 – 23 лютого в Парижі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Питання регулювання цифрових платформ у полі зору Глобальної конференції ЮНЕСКО, що відбудеться 21 – 23 лютого в Парижі

21 – 23 лютого у Парижі відбудеться Глобальна конференція Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) «Інтернет довіри: регулювання цифрових платформ для інформації як суспільного блага». Її мета – впровадження провідних політик щодо регулювання діяльності цифрових платформ. У конференції, а також робочих зустрічах щодо співпраці регулятора з ЮНЕСКО візьме участь голова Національної ради Ольга Герасим’юк.

Інтернет і соціальні мережі надали суспільствам величезні можливості для спілкування, взаємодії і навчання. Однак цифрові платформи також використовувалися як вектори дезінформації, мови ворожнечі й ненависті, теорій змови та іншого контенту, який потенційно може завдати шкоди демократії та правам людини. Чинні системи регулювання ще не впоралися з цими викликами, тож ЮНЕСКО рішуче налаштоване на вироблення ефективних механізмів регулювання діяльності цифрових платформ для покращення ситуації.

Під час конференції відбудеться ознайомлення з проєктом Керівних принципів ЮНЕСКО щодо регулювання діяльності цифрових платформ, а також обговорення проблемних питань цієї тематики.

Учасниками заходу стануть міністри, голови і представники регуляторів, представники судових органів, приватний сектор, сім’я ООН, громадянське суспільство, наукові кола, міжурядові організації, технічна спільнота.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше