Рада Європи надала грант Суспільному для забезпечення проживання тимчасово переміщених співробітників - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Рада Європи надала грант Суспільному для забезпечення проживання тимчасово переміщених співробітників

Департамент інформаційного суспільства Ради Європи надав Національній суспільній телерадіокомпанії України грант на суму 65 760 євро. Він має покрити нагальні потреби компанії, пов’язані з війною, – витрати на проживання співробітників, котрі переїхали з головного офісу в Києві та інших міст, що постраждали від війни, до Львова.

Цю фінансову підтримку реалізовано на запит керівництва суспільного мовника з метою підтримки безперебійної роботи компанії під час війни. Суспільне є довгостроковим бенефіціаром і партнером проєктів Ради Європи, яка упродовж багатьох років активно підтримує розвиток і становлення суспільного мовлення в Україні.  

«24 лютого команда Суспільного, як і багато наших співвітчизників, були змушені покинути свої домівки й офіси. Завдяки підтримці Ради Європи ми змогли розмістити компактну групу Суспільного мовлення разом у відносно безпечному місці та продовжити наш інформаційний марафон на всіх платформах. Ми дуже вдячні за те, що ми змогли продовжувати інформувати наших громадян про розвиток подій, щоб кожен отримував життєво важливу інформацію та міг убезпечити себе і рідних», – зауважив Микола Чернотицький, голова правління Суспільного мовника.

Рада Європи планує й надалі підтримувати українське Суспільне мовлення та інших партнерів у рамках скоригованого Плану дій Ради Європи для України на 2018 – 2022 рр. для забезпечення їхньої діяльності і стабільної роботи українських медіа.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше