Рада Європи оголошує конкурс на розробку для Національної ради веб-платформи зі збору та обробки даних про структуру власності

31.05.2016

Рада Європи у рамках проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу, запрошує компанії-розробники взяти участь у конкурсному відборі з метою розробки для Національної ради веб-платформи зі збору та обробки даних про структуру власності телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги.

Взяти участь у конкурсі можуть компанії, які є резидентами України, офіційно зареєстровані, сплачують податки і мають досвід розробки подібних проектів. Визначено і певні вимоги до портфоліо та ключових спеціалістів, яких компанія-розробник планує залучити до створення веб-платформи.

Для участі у конкурсному відборі компанії мають подати пакет таких документів за наданими зразками:

а) заповнена аплікаційна форма;
б) заповнена декларація про критерії виключення зі списку учасників;
в) деталізований бюджет на розробку веб-платформи, складений відповідно до вказаних технічних специфікацій згідно з технічним завданням кожної одиниці із зазначенням ціни у євро чи гривні, обмінного курсу євро до гривні, умов та часових рамок надання послуг (на бланку компанії, датований та підписаний відповідальною особою, з розбивкою на стадії, процеси, одиниці, вартість одиниці кількість одиниць, загальну вартість по кожній бюджетній лінії, загальну вартість проекту).

Надання недостовірних даних у портфоліо компанії або ключових спеціалістів буде підставою для дискваліфікації компанії.

При визначенні переможця Рада Європи керуватиметься такими критеріями:

•ціна та умови надання послуг – 35%;
•відповідність наданої пропозиції технічному завданню – 45%;
•досвід надання подібних послуг – 20%.

Із докладною інформацією про умови участі в конкурсному відборі та вимогами до компаній розробників можна ознайомитися на сайті Офісу Ради Європи в Києві за посиланням.