Радіо «Чернігівська хвиля» збільшило потужність передавачів і матиме покриття більше у вісім разів, слухайте його на частоті 88,7 FM - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Радіо «Чернігівська хвиля» збільшило потужність передавачів і матиме покриття більше у вісім разів, слухайте його на частоті 88,7 FM

Відсьогодні  суспільне радіо «Чернігівська хвиля» мовить в Чернігові на частоті 88,7 FM із потужністю  2 кВт. Таким чином, його потужність зросла у 8 разів, що дозволить значно збільшити охоплення радіопрограмами мешканців Чернігівщини. Для реалізації цього завдання Національна рада узгодила збільшення потужності передавача з постачальниками електронних комунікаційних послуг, Українським державним центром радіочастот і Генштабом ЗСУ та ухвалила 5 серпня відповідне рішення.

Щоб збільшити охоплення  територій  сигналом цього суспільного мовника та потужність передачі сигналу, відбувся перехід із частоти 98,2 FM на 88,7 FM.

У зв’язку із цим команда радійників «Чернігівської хвилі» просить слухачів змінити налаштування радіоприймачів, аби й далі отримувати важливі новини та повідомлення від ведучих, зокрема про оголошення та скасування повітряної тривоги в регіоні.

Програми радіо «Культура» відсьогодні в Чернігові виходитимуть на частоті 98,2 FM.

Окрім того, у місті Корюківці на частоті 92,5 FM  збільшено також потужність програми «Промінь» до 0,5 кВт.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше