«Радіо Ера» стане розмовним «Радіо НВ»

22.02.2018

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера», м. Київ, переоформило дві ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною позивних, складу редакційної ради, програмної концепції мовлення, організаційно-технічних зобов’язань, власників, пов’язаних осіб, місцезнаходження компанії. Відтепер в ефірі звучатиме позивний  «Радіо НВ».

 Загальний обсяг мовлення становитиме 24 години на добу;

частка програм (передач) власного виробництва: 18 годин 54 хвилини на добу, 78,75%;

мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (у тому числі власного виробництва): 19 годин 16 хвилин на добу, 80,28%;

обсяг частки пісень державною мовою: не менше 25% державною мовою, не менше 60% іноземними мовами, які є офіційними мовами Європейського С, як це передбачено нормами законодавства;

максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва: 4 години 44 хвилини на добу, 19,72%;

формат: інформаційно-просвітницький.

У редакційну раду увійшли В. Сич, В. Калниш, О. Пасховер,  І. Сінченко, О. Куришко, Ю. Пустовіт.

Як повідомили представники  мовника, це буде нове, якісне розмовне радіо, з прямоефірними програмами до 15 годин на добу, через кожні дві години звучатимуть новини по 20 хвилин, які не будуть продаватися іншим мовникам, з двома великими інформаційними блоками, авторськими програмами і дискусійним майданчиком, куди будуть запрошуватися фахівці певної галузі. Увесь редакційний матеріал готуватиметься українською мовою, російська звучатиме лише в авторських програмах, тобто мова ведення програм відповідатиме  вимогам чинного законодавства.

Певний час радіо працюватиме в режимі технічного мовлення, тобто в ефірі програми звучатимуть у запису, а в березні розпочнеться повноцінне мовлення нової команди.