Радіо «Гала» оновило програмну концепцію та вдруге змінює позивні, тепер це буде україномовна «Країна FM» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Радіо «Гала» оновило програмну концепцію та вдруге змінює позивні, тепер це буде україномовна «Країна FM»

Національна рада на засіданні 8 листопада розглянула заяву ПрАТ «РК Гала» (ефірне, загальнонаціональне мовлення з використанням 12 частот у 12 населених пунктах, обсяг мовлення – по 24 години на добу) та задовольнила її, переоформивши концепцію мовлення та позивний.

Відтепер в ефірі цього мовника замість позивного «Радіо ЄС» лунатиме «Країна FM». Формат радіостанції залишається незмінним – розважально-інформаційним. Розважальні та музичні передачі звучатимуть в ефірі до 10 годин 30 хвилин на добу, інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі залишаються в попередньому обсязі – 4 годин на добу, на годину і 30 хвилин зменшаться культурно-мистецькі передачі і становитимуть 2 години ефірного часу, і на годину зменшиться обсяг науково просвітницького контенту – залишається 1 година на добу.

Як повідомив програмний директор компанії Роман Будівський, в ефірі «Країни FM» звучатиме тільки українська музика. Компанія належить зарубіжних власникам, які мають гарний досвід виведення радіомовників із національним контентом на кращі позиції своїх країн, тому вони не сумніваються в успіху своєї оновленої радіостанції. До того ж, мовник планує якнайширше представляти молодих музикантів і співаків, співвідношення відомих виконавців і початківців буде на користь юних творців. Також компанія планує проводити власний музичний конкурс.

Юрій Артеменко, голова Національної ради, сказав, що це дуже хороший приклад для всіх вітчизняних радійників і велика перевага в тому, що «РК Гала» має частоти в усіх містах-мільйонниках. Таким чином, слухачі всіх великих міст матимуть змогу слухати саме такий програмний продукт. Адже, додав він, прорахунок нових частот для нової української мережі з національним продуктом у мегаполісах є на разі проблематичним, тому Національна рада вітає подібну ініціативу і зацікавлена в її успіху.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше