Радіо «Окей» отримало попередження від регулятора

20.10.2017

Під час проведення планової перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «Всім радіо», м. Хмельницький (ефірне мовлення, позивні: «Окей»), було зафіксовано порушення частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», з огляду на це Національна рада на засіданні 19 жовтня застосувала до мовника санкцію «оголошення попередження».

Зазначена норма закону передбачає, що у разі виникнення підстави для переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку із зміною організаційно-правової форми, умов діяльності ліцензіата чи зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ліцензіат зобов’язаний протягом 30 робочих днів подати Національній раді заяву про переоформлення ліцензії на мовлення разом із документами або їх засвідченими заявником копіями, що підтверджують зміну. Також обов’язково мають додаватися відомості про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера).

Зміна власників «Всім радіо» відбулася 23.03.2015 (за ліцензією – ТОВ «Телерадіокомпанія «Сьомий континент», фактично – ТОВ «Рекламний клуб 217»), однак компанія упродовж 30 робочих днів не подала до Національної ради заяви про переоформлення ліцензії, а отже, порушила ці законодавчі вимоги.

Регулятор зобов’язав мовника упродовж місяця з дня ухвалення рішення увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства, у разі нехтування цим зобов’язанням Національна рада може призначити ліцензіатові позапланову перевірку та/або застосувати санкції.