Радіо «Шансон» транслював пісню з брутальною лексикою – призначено перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Радіо «Шансон» транслював пісню з брутальною лексикою – призначено перевірку

Національна рада позапланово перевірить ТОВ «Телерадіокомпанія  «Шансон», м. Київ (позивні «Радіо Шансон») через трансляцію пісні з використанням брутальних слів та висловів у час, коли її могли почути діти. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 20 серпня.

Моніторинг мовлення радіо мовника за 17.07.2020 зафіксував трансляцію (о 06.08) пісні «Старая» у виконанні Настасьї Самбурської з використанням брутальних слів та висловів (обсценної лексики).

Під час позапланової перевірки буде з’ясовано дотримання «Радіо Шансон» частини першої та частини другої статті 62, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до яких телерадіоорганізаціям забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23.00 до 6.00 та на каналах з обмеженим доступом.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше