Радіо «Слобода-FM» Сумської ОДТРК розширює географію мовлення

19.09.2011

Напередодні свята Покрови програми наймолодшої на Сумщині радіостанції «Слобода-FM» почали приймати жителі Лебедина і прилеглих територій. Тепер, налаштувавши радіоприймачі на хвилю 104,8, вони мають можливість цілодобово слухати «слобідські» новини та передачі в FM-діапазоні з обласного центру.

За останні п’ять років з часу реалізації обласної комплексної програми розбудови державної телерадіомережі Сумська ОДТРК за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення, а також суттєвої допомоги облдержадміністрації і обласної ради почала ліцензійне FM-мовлення також у Сумах, Тростянці, Білопіллі, Шостці.

Віднині місцеве ефірне мовлення в прикордонній області стало регіональним. Територія покриття програмами Сумської ОДТРК у FM-діапазоні становить понад 75 відсотків.

На сьогодні Радіо «Слобода-FM» – це щогодинні випуски новин, більше 30 різнопланових передач, які звучать у місцевому ефірі. Музичні програми дібрані таким чином, щоб задовольнити смаки радіослухачів і за віковим критерієм, і за жанром: від сучасної української до класичної музики, від року до джазу. За музичним наповненням переважають пісні вітчизняних авторів і виконавців.