«Радіо «ТКС» і телеканалу «АTV» дозволено відступити від програмних концепцій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Радіо «ТКС» і телеканалу «АTV» дозволено відступити від програмних концепцій

На засіданні 8 квітня Національна рада розглянула звернення двох компаній ПрАТ «Шосткинська телекомпанія «Телеком-Сервіс», м. Шостка Сумської обл. (позивні «Радіо «ТКС»), і ТОВ  ТРК «Академ TV», м. Суми (логотип «АTV»), про тимчасовий відступ від умов програмної концепції мовлення у зв’язку із запровадженням карантину в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Регулятор визнав заявлені зміни допустимими і дозволив змінити програмні концепції на час обмежувальних заходів.

Зміни, запропоновані «Радіо «ТКС», стосуються зменшення загального обсягу мовлення з 24 годин до 18 годин (з 06.00 до 24.00). При цьому програми власного виробництва транслюватимуться без змін 3 години на добу, а зменшиться кількість часу, коли мовник ретранслює програми «Радіо «Промінь». Відповідно на 30 хв зменшиться обсяг інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач, а інформаційних програм – з 9 год 30 хв до 6 год 10 хв.

Телеканал «АTV» клопотав про тимчасовий відступ за двома ліцензіями – на цифрове і кабельне мовлення. Оновлена програмна концепція передбачає загальний обсяг мовлення 18  замість 24 годин, з них – 17 годин національного продукту і 1 година іноземного продукту (замість 21 год 50 хв і 2 год 10 хв відповідно). На 20 хв зменшено кількість інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач, а також не транслюватиметься підбірка музичних творів, яка становила 3 год 06 хв.

Національна рада затвердила на час карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, оновлені програмні концепції мовників. Водночас після завершення карантину компанії зобов’язано повернутися по програмних концепцій, визначених умовами ліцензій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше