Радіокомпанії «Супер-Нова» скасовано попередження

07.03.2012

На засіданні Національної ради 6 березня серед інших було ухвалено рішення про скасування санкції «оголошення попередження» Підприємству «Радіокомпанія «Супер-Нова», м. Київ.

Попередня позапланова перевірка компанії здійснювалася 2007 року, нею було зафіксовано порушення умов ліцензії в частинах «мова», «програмна концепція мовлення», ч. 7 ст. 27, ч. 8 ст. 28, ст. 9 ст. 10, п. а) ст. 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та ч. 1 ст. 5 Закону України «Про рекламу». За них регулятор оголосив мовникові попередження

Наприкінці 2011 року «Радіокомпанія «Супер-Нова» подала до Національної ради заяву щодо скасування застосованої санкції. Згідно з процедурою, заяву було розглянуто та призначено позапланову перевірку, яка встановила факт виправлення порушень.

Також на засіданні було призначено позапланові перевірки провайдерам програмної послуги Мале приватне підприємство «КВАНТ-ІІ», м. Коломия Івано-Франківської обл. та ДП «НАЕК «Енергоатом», м. Київ, у зв’язку із заявами цих компаній щодо скасування застосованих раніше санкцій «оголошення попередження».