Радіомовлення територіальних громад – перспектива для прикордонної Сумщини

 


28 березня за ініціативою представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариси Якубенко відбувся семінар-практикум «Малопотужне мовлення: технічні питання та створення контенту».


 


Керівники редакцій проводового радіо, представники міст, районів і новостворених об’єднаних територіальних громад ознайомилися з організацією роботи та матеріально-технічним  забезпеченням в студії радіостанції «Слобода-ФМ».


 


Представник Національної ради України у Сумській області Лариса Якубенко розповіла про принципи утворення радіостанцій громад і його завдання щодо створення локального контенту в межах територіальної громади та інформування населення про надзвичайні ситуації.


 


“Проект Національної ради “Мовлення громад” створює перспективи для наповнення ефіру Сумщини українським загальнонаціональним і місцевим радіомовленням. Буде створено умови для широкого охоплення населення регіону сигналом як суспільного радіо, так і радіостанцій місцевих громад”, – сказала Лариса Якубенко.


 


  


Значну увагу під час обговорення було приділено питанням ліцензування,  матеріально-технічного забезпечення, створення локальних мереж та співпраці із суспільним мовником.


 


В свою чергу, директор Філії НТКУ «Сумська регіональна дирекція» (UA:Суми) Микола Чернотицький запропонував  надати допомогу в навчанні творчих працівників тих мовників, які будуть реалізовувати проект «Мовлення громад», та обмінюватися програмами.


 


Керівник апарату Сумської  облдержадміністрації Дмитро Живицький наголосив, що Сумщині надзвичайно важливо протидіяти інформаційній експансії з боку Російської Федерації. Він зазначив, що проект «Мовлення громад» – це дієвий інструмент інформування жителів області, який набуває додаткової актуальності в умовах процесу децентралізації.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше