Радіостанції «Шлях-FM» і телеканалу «ZIK» оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Радіостанції «Шлях-FM» і телеканалу «ZIK» оголошено попередження

На підставі виявлених порушень у діяльності ліцензіатів – ТОВ-ТРК «МІСТ ТБ», м. Львів (логотип «ZIK»), та КП «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області, смт Володимирець Рівненської обл. (позивні «Шлях-FM») – 14 листопада Національна рада вирішила застосувати до них санкцію «оголошення попередження».

Національна рада з’ясувала, що 27 серпня 2019 року телеканал «ZIK» не здійснював супутникового мовлення за технічними параметрами, вказаними у його ліцензії. Так само 15 жовтня 2019 року у відрізки часу з 05:00 до 07:00 та із 17:00 до 19:00 на частоті 101,1 МГц в смт Володимирець не зафіксовано мовлення радіостанції «Шлях-FM». Відповідне недотримання умов ліцензії є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Керуючись нормами чинного законодавства Національна рада оголосила обом мовника попередження, а також зобов’язала їх протягом місяця усунути порушення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше