Радіостанції і супутниковому телеканалу «Донбас Онлайн» дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Радіостанції і супутниковому телеканалу «Донбас Онлайн» дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії

20 серпня Національна рада під час засідання розглянула заяву компанії ТОВ «ТРК «Донбас Онлайн», м. Сєвєродонецьк Луганської обл. та вирішила задовольнити її клопотання про тимчасовий відступ від деяких умов програмної концепції на мовлення за двома ліцензіями у зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Зокрема, прохання ліцензіата стосувалося відступу від умов програмної концепції на мовлення, передбачених додатком 4 до ліцензії НР № 01577-м від 17.12.2019  (логотип «Донбас Онлайн») та додатком 4 до ліцензії на мовлення НР № 01584-м від 21.12.2019 (позивні «Донбас Онлайн»).

Національна рада визнала такі зміни допустимими та дозволила ТОВ «ТРК «Донбас Онлайн» тимчасово відступити від зазначених умов. Однак по завершенню карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, ліцензіат зобов’язаний відновити повноцінне виконання усіх вимог, передбачених його ліцензією.

З подібними заявами до Національної ради звернулося ще 6 телерадіокомпаній, однак їх розгляд було перенесено на наступні засідання, оскільки  ліцензіати  повинні чітко назвати  зміни до мовлення та  обґрунтувати їх необхідність.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше