Радіостудії «РОМЕН» скасували санкцію попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Радіостудії «РОМЕН» скасували санкцію попередження

17 червня Національна рада скасувала санкцію «оголошення попередження», що була застосована до Міськрайонної радіостудії «РОМЕН» із міста Ромни Сумської області через порушення умов ліцензії. Мовник звернувся до регулятора з відповідним проханням, користуючись правом ліцензіатів на оскарження санкції, і отримав позитивний результат.

Перевіривши діяльність Міськрайонної радіостудії «РОМЕН», на засіданні 10 січня 2019 року Національна рада визнала порушення у її діяльності та оголосила попередження. Радіостанція не дотрималася власної програмної концепції, а також протягом 30 робочих днів не подала до Національної ради заяви про переоформлення ліцензії про зміну відомостей про керівні й наглядові органи. Таким чином, компанія порушила частину восьму статті 28 і частину четверту статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Радіостудія «РОМЕН» повинна була привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства упродовж місяця з дня ухвалення рішення.

Після закінчення визначеного терміну представництво Національної ради у Сумській області провело моніторинг мовлення радіостудії, який засвідчив, що порушення програмної концепції усунуто.

Крім того, до Національної ради надійшла заява цього мовника про переоформлення ліцензії  у зв’язку зі зміною керівника, складу редакційної ради, переліку пов’язаних осіб, програмної концепції мовлення, а також оператора телекомунікацій та способу доставки сигналу. Регулятор розглянув її на засіданні і переоформив ліцензію на мовлення.

З огляду на з’ясовані факти, які підтвердили, що радіостудія «РОМЕН» мовить без порушень, члени Національної ради задовольнили її заяву та скасували санкцію «оголошення попередження».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше