Рашисти вбили фотожурналіста і документаліста Максима Левіна - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Рашисти вбили фотожурналіста і документаліста Максима Левіна

Сьогодні стало відомо, що Максима знайшла поліція в селі Гута-Межигірська Вишгородського району. Національна рада висловлює глибоке співчуття родині, близьким і колегам Максима Левіна. Світла пам’ять Герою.

Максим Левін – український фотокореспондент і документаліст знаний не лише в Україні, а й в усьому світі. Він працював з такими агентствами, як Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Висвітлював події в гарячих точках, зокрема Революцію Гідності та війну на Донбасі. У 2014-му вибрався з Іловайського котла.


Максим Левін виконував свої професійні обов’язки, готуючи фоторепортажі та документальну відеозйомку про воєнну ескалацію і бойові дії в наших містах і селах для українських і світових ЗМІ. Зв’язок із ним урвався 13 березня в районі села Мощун Вишгородського району, де в той час зав’язалися жорстокі бої наших військових із російськими загарбниками. Сьогодні стало відомо про його загибель. Вишгородська окружна прокуратура веде кримінальне провадження за фактом порушення законів і звичаїв війни (ст. 438 Кримінального кодексу України).

Максим працював разом із Олексієм Чернишовим, військовим і в минулому фотографом. Про долю Олексія наразі нічого невідомо.

«Кожен український фотограф мріє зробити фото, яке зупинить війну», – так говорив про свою роботу Максим. Ми завжди пам‘ятатимемо його як професіонала і відданого патріота.

У Макса Левіна залишилися четверо неповнолітніх синів, дружина і літні батьки. Національна рада закликає всю медійну спільноту допомогти його родині:
Монобанк: 4441114420335646 – Зоряна Стельмах;
ПриватБанк: 5168757403122528 – Інна Варениця.

Про дату і місце прощання з Максимом Левіним буде повідомлено пізніше.

Нагадуємо фотороботи Майстра.

   

  

 

Фото з фейсбук-сторінки Максима Левіна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше