Рашисти вбили ще одного журналіста – Олексія Чубашева - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Рашисти вбили ще одного журналіста – Олексія Чубашева

На війні з росією загинув відомий військовий журналіст, автор і ведучий першого в Україні військового реаліті-шоу «Рекрут» Олексій Чубашев. Про трагічну подію 10 червня повідомили в соцмережах його рідні і близькі.

Олексій Чубашев був кадровим військовим, за освітою військовий журналіст, очолював Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України, до якої входять радіо «Армія FM» і «Військове телебачення». Олексій – автор і ведучий першого військового реаліті «РекрутUA». Цей проєкт знали і любили тисячі українських глядачів – і військових, і цивільних. У 2021 році в нього закінчився військовий контракт, але після повномасштабного вторгнення рф на територію України 24 лютого 2022 року Олексій знову став військовим.

Яна Холодна, саме її змінив Олексій на посаді керівника ЦТМ МОУ, написала теплі й щемливі слова : «Ти був для мене не просто підлеглим. Чомусь завжди тобі приділялася більша увага. Я бачила у тобі потенціал. І ти його мав. Перше військове реаліті РекрутUA. Ніколи не забуду, як ти прийшов із цією ідеєю, ти горів нею. Першими були ССО, потім десанти, потім морпіхи. Ти багато зробив корисного для армії цими проєктами. Ти жив армією. Ти професійно виріс зі студії. І міг робити багато корисних речей на ТБ. Але 24 лютого ти вибрав інший шлях. Замінив камеру зброєю та пішов воювати!»

Друзі пам’ятатимуть його як цікавого, спраглого до роботи журналіста, який жив армією, уважну людину, що прагнула допомогти іншим, невтомного борця за незалежність рідної України.

Ми пам’ятаємо Олексія, коли він у грудні 2019 року прийшов на засідання Національної ради – відкрита, оптимістична людина, яка своїми, здавалося, звичними словами вселяла надію і впевненість, що військове мовлення буде в надійних руках. Таким він і залишиться в нашій пам’яті.
Разом з усією журналістською спільнотою сумуємо через велику втрату.
Щирі співчуття рідним, друзям і колегам. Вічна слава герою!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше