Регулятор анулював ліцензії чотирьох компаній на їхнє прохання - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор анулював ліцензії чотирьох компаній на їхнє прохання

На засіданні 24 лютого Національна рада задовольнила прохання двох  телевізійних і двох радіомовників і анулювала їхні ліцензії.  

Комунальне підприємство «Калуська районна телерадіоорганізація «Незалежність» Калуської районної ради» (логотип «Незалежність»), м. Калуш Івано-Франківської, області  вирішило згорнути свою діяльність через  нерентабельність. Компанія здійснювала ефірне регіональне мовлення у місті Калуші та Калуському районі на 32 ТВК. Обсяг її мовлення становив 2 годин 50 хвилин середньодобово.

Ще одна компанія анульовує свою ліцензію на кабельне мовлення – ТОВ «ВІА МЕДІА» (логотип «Volia» (комбіноване)), м. Київ. Товариство вирішило припинити надавати послуги на каналі мовлення. За ліцензією воно працювало цілодобово на місцевому рівні, поширювало свої програми на 1 каналі у багатоканальних телемережах ТОВ «Київські телекомунікаційні мережі», м. Київ.

У зв’язку із припиненням мовлення просить анулювати ліцензію і ТОВ «ТРК «СЛАВІЯ» (позивні «Славія»), м. Пологи Запорізької області. Передачі радіокомпанії можна було слухати  у місті Пологи і шести прилеглих районах на хвилі 104,3 МГ.

Радіостудія «Вісті Первомайщини», м. Первомайський Харківської області (позивні «Говорить Первомайський») вирішила відмовитися від ліцензії на проводове радіомовлення (УР-1) через брак технічних можливостей для роботи, а відтак і припинення діяльності. Ліцензіат мовив усього 30 хвилин на тиждень у місті Первомайському та Первомайському районі Харківської області.

Компанії мають повернути Національній раді анульовані ліцензії протягом десяти днів з дати ухвалення рішень.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше