Регулятор анулював п’ять ліцензій на мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор анулював п’ять ліцензій на мовлення

Національна рада під час засідання 14 квітня анулювала ліцензії на здійснення мовлення низки компаній. Рішення ухвалено на відповідні заяви телерадіоорганізацій.

Так, анульовано ліцензії на супутникове мовлення двом телекомпаніям: ТОВ «УНІАН ТБ», м. Київ (логотип «UA UKRAINE TODAY») і ТОВ «Новини-ТВ», м. Київ (логотип «ЕСПРЕСО TV»). Проект «UKRAINE TODAY» переформатовано і канал здійснюватиме мовлення в інтернеті. «ЕСПРЕСО TV» припиняє супутникове мовлення, але продовжує мовити в цифрі.

З клопотанням про анулювання ліцензій на проводове радіомовлення до Національної ради звернулися Редакція районної радіостудії «Липоводолинський вісник», смт Липова Долина Сумської обл., і СТ «Укрзахідтехносервіс», м. Львів. Регулятор задовольнив заяви у зв’язку з припиненням діяльності цих компаній.

Оскільки не провадить діяльності ПП ТРК «ВІК ІНТЕР», м. Хмільник Вінницької обл., Національна рада анулювала ліцензії підприємству на кабельне мовлення і провайдера програмної послуги.

Також анульовано ліцензії провайдерів програмної послуги ТОВ «Голден Телеком», м. Київ, ПП «Візит-Прем’єр», м. Ізмаїл Одеської обл.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше