Регулятор оголошує конкурс на 23 вільні радіочастоти у Харківській області

19.04.2018

Національна рада 19 квітня під час чергового засідання ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов та оголошення конкурсу на місцеве мовлення на 23-х радіочастотах Харківщини.

Під час розгляду цього питання голова Національної ради Юрій Артеменко наголосив, що зараз у Харківській області дуже складна ситуація, оскільки Російська Федерація розгорнула  потужну пропагандистську атаку на цей регіон. У прикордонних районах поширюються здебільшого розмовні російські радіопрограми, які транслюються не  тільки на частотах РФ, а й на українських частотах. Національна рада має відреагувати, і тому виникла гостра необхідність в оголошенні цього конкурсу, зауважив він.

Вимог до формату немає, дозволяється тільки ретрансляція програм суспільного мовлення (однієї із трьох), додав член Національної ради Сергій Костинський.

Оголошення про конкурс невдовзі буде опубліковане в газеті «Голос України».

Нагадаємо, із 17 травня по 15 червня (до 17.00) триває прийом заяв на участь у конкурсі  на 4 програми цифрового радіомовлення у стандарті T-DAB у Києві, який регулятор оголосив 17 квітня.