Регулятор оголосить два нові конкурси для місцевого мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор оголосить два нові конкурси для місцевого мовлення

20 лютого Національна рада на засіданні вирішила виставити на конкурс для розвитку місцевого радіомовлення 11 FM-частот у 8-ми областях України, а для розвитку місцевого цифрового телебачення – 4 програми на 47 ТВК у Кременчуці Полтавської області. Оголошення про початок конкурсу незабаром будуть опубліковані в газеті «Голос України».

Для освоєння радіопростору запропоновані дві частоти в Нікополі Дніпропетровської області, частоти у Винарівці і Дибинцях Київської області, Голованівську Кіровоградської області, Шостці Сумської області, Близнюках Харківської області, Каневі Черкаської області, Новодністровську Чернівецької області і Вертіївці та Седневі Чернігівської області. Потужність передавачів становитиме від 0,03 до 1 кВт.

Вимогами до програмної концепції передбачено, що в загальному обсязі власного мовлення не менше як 15 відсотків мають становити передачі місцевої тематики, зокрема інформаційного, публіцистичного, освітнього спрямування. Дозволено ретрансляція програм Суспільного мовлення і програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»).

Для того, щоб забезпечити мовлення місцевих телекомпаній у цифровому стандарті DVB-T2 (MPEG-4), Національна рада пропонує на конкурс 4 програми на 47 телевізійному каналі у Кременчуці Полтавської області. Мовитимуть тут організації 24 години на добу. Вимогами до програмної концепції рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційних програм місцевої тематики.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше