Регулятор оголосив попередження телекомпанії «Примор’я» за порушення мовлення в День 75-х роковин з часу Корюківської трагедії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор оголосив попередження телекомпанії «Примор’я» за порушення мовлення в День 75-х роковин з часу Корюківської трагедії

Розглянувши результати позапланової перевірки ТОВ «ТРК «Примор’я», м. Балта Одеської обл. (логотип «літера «П»), Національна рада 26 липня на своєму засіданні визнала порушення каналом вимог Правил мовлення у День пам’яті з нагоди 75-х роковин з часу Корюківської трагедії.

Звернення ГО «Аратта-Одеса» щодо недотримання компанією чинного законодавства в день жалоби 1 березня 2018 року стало підставою для призначення регулятором позапланової перевірки діяльності ТОВ «ТРК «Примор’я».

У процесі виїзної перевірки Національною радою було встановлено, що у день, коли в Україні відзначалися 75-ті роковини з часу Корюківської трагедії, в проміжку ефірного часу з 00:00 до 07:00 мовник не транслював мінімум раз на дві години інформацію про День пам’яті та о 12.00 не було оголошено хвилини мовчання із супроводженням звуку метронома. Це є порушенням пункту б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і пункту 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Враховуючи результати позапланової перевірки, а також заслухавши пояснення представника компанії, регулятор оголосив одеській телекомпанії попередження.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше