Регулятор перевірить ТОВ «ТРК «ТЕТ-Полтава» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор перевірить ТОВ «ТРК «ТЕТ-Полтава»

На засіданні 10 грудня Національна рада призначила позапланову перевірку ТОВ «ТРК «ТЕТ-Полтава», м. Полтава (позивні «106,8 FM»), аби перевірити виконання законодавства щодо структури власності.

У звітній інформації щодо структури власності ТОВ «ТРК «ТЕТ-Полтава», яка була подана до Національної ради відповідно до законодавства, зазначалося, що станом на 31.12.2019 року власником BOLVIK VENTURES LTD (ТОВ «БОЛВІК ВЕНЧЕРЗ ЛТД») з часткою 100% через Menealos Sazos є Суркіс Ігор Рахмільович, громадянин України.

Національна рада отримала звернення від виконавчої директорки ГО «Центр протидії корупції» Каленюк Д. М. та колективне звернення від ГО «Інститут масової інформації», ГО «Детектор Медіа», ГО «Інститут Демократії ім. Пилипа Орлика», у яких містилася інформація про те, що кінцевим бенефіціарним власником BOLVIK VENTURES LTD є громадянка України Марченко Оксана Михайлівна. Крім того, такі відомості були поширені також у ЗМІ.

Така ситуація свідчить про наявність ознак порушень ліцензіатом вимог частини четвертої статті 12 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Національна рада призначила компанії позапланову безвиїзну перевірку, яку буде проведено з 24.12.2020 по 14.01.2021. Крім того, ліцензіата зобов’язано до 30 грудня надати оновлену інформацію про структуру власності та актуальні документи, що підтверджують належність корпоративних прав іноземних юридичних або фізичних осіб у суб’єкті інформаційної діяльності.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше