Регулятор підтримав ініціативу Громадської ради про створення Незалежної експертної ради з нагляду за роботою медіа під час виборів

10.01.2019

На засіданні 10 січня регулятор розглянув звернення Громадської ради при Національній раді та вирішив схвалити її ініціативу щодо створення Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів у 2019 році.

Відповідно, з метою забезпечення демократичності, прозорості й відкритості висвітлення ЗМІ виборчого процесу в період проведення виборчих кампаній при Громадській раді працюватиме Незалежна експертна рада, до якої входитимуть представники громадських організацій, медіа-юристи, політологи, науковці тощо.  

Передбачається, що члени експертної ради надаватимуть висновки щодо спірних та дискусійних матеріалів і ситуацій, які виникатимуть під час виборчих перегонів. Відповідні документи будуть розміщуватися у вільному доступі для широкого загалу.

Невдовзі на сайті Національної ради буде розміщено оголошення про подання до Громадської ради кандидатур на входження до складу Незалежної експертної ради.