Регулятор поновив дозволи на тимчасове мовлення чотирьом телеканалам і двом радіостанціям - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор поновив дозволи на тимчасове мовлення чотирьом телеканалам і двом радіостанціям

Національна рада на засіданні 2 вересня ухвалила рішення, якими поновила дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення АТ «НСТУ» (логотипи «UA:ПЕРШИЙ»), м. Київ, ТОВ «ТРК «Студія 1+1» (логотип «1+1»), м. Київ, ТОВ «Гравіс-кіно» (логотип «2+2»), м. Київ, ТОВ «Інформаційне агентство «ПРАВДАТУТ» (логотип «ПРАВДА ТУТ»), м. Київ, ПрАТ «Радіокомпанія «Гала» (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ»), м. Київ, і ГО «Радіо кримських громад» (позивні «Радіо Крим.Реалії»), м. Київ,  у зв’язку із завершенням терміну дії попередніх дозволів.

Розглянувши заяви шести телерадіоорганізацій, Національна рада продовжила їм дозволи на тимчасове мовлення. Відповідно вони і далі зможуть транслювати свої програми на території проведення операції Об’єднаних сил і на межі з тимчасово окупованими територіями України.

Так, телеканал «UA:ПЕРШИЙ» далі мовитиме у смт Чаплинці Херсонської області.

У м. Гірнику Донецької області, с-щі Широкому Щастинського (Станично-Луганського) району Луганської області та с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області будуть транслюватися передачі телеканалів «1+1» і «2+2». Крім того, передачі телеканалу «2+2» транслюватимуться у с. Бахмутівці Щастинського (Новоайдарського) району.

Телеканал «ПРАВДА ТУТ» далі поширюватиме свої програми у Волновасі, Гірнику, Краматорську і Маріуполі Донецької області.

Передачі ПрАТ «Радіокомпанія «Гала» (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ») далі виходитимуть в ефір у м. Краматорську Донецької області, а ГО «Радіо кримських громад» (позивні «Радіо Крим.Реалії») – у с. Чонгарі Херсонської області.

Дозволи на тимчасове мовлення цим ліцензіатам продовжено ще на рік.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше