Регулятор поновив дозволи на тимчасове мовлення восьми ліцензіатам - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор поновив дозволи на тимчасове мовлення восьми ліцензіатам

Національна рада на засіданні 16 липня ухвалила рішення, якими перевидала дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на заміну тих, термін дії яких завершувався. Робота телерадіокомпаній на цих територіях є важливою складовою інформаційної безпеки, наголосив член Національної ради Максим Онопрієнко.

 Так, «Українське радіо» далі мовитиме на частотах 90,7 МГц у м. Гірнику, 88,7 МГц у м. Волновасі,  0,873 МГц у м. Часів Яр Донецької області та на частоті 102,5 МГц у м. Попасній Луганської області, а «Радіо «Промінь» − на частоті 103,1 МГц у м. Костянтинівці Донецької області.

Передачі Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (позивні «Армія FM – військове радіо») транслюватимуться на частотах 88,8 МГц у м. Бахмуті, 87,6 МГц у м. Волновасі, 89,0 МГц у м. Краматорську, 89,5 МГц у м. Маріуполі, 107,3 МГц у м. Світлодарську Донецької області та 100,1 МГц у м. Попасній, 105,8 МГц у смт Станиці Луганській Луганської області.

«Громадське радіо» далі мовитиме на частотах 103,8 МГц у м. Волновасі, 90,9 МГц у м. Краматорську, 89,1 МГц у м. Маріуполі Донецької області та 87,7 МГц у м. Лисичанську, 90,2 МГц у м. Старобільську Луганської області.

У м. Маріуполі Донецької області на частоті 107,8 МГц буде транслювати передачі ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА» (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ»), а в м. Мар’їнці Донецької області на частоті 89,8 МГц − ТОВ «ТРК «Можливість» (позивні «радіо М»), м. Слов’янськ Донецької обл.

ТОВ ТРК «Арта плюс» (позивні «Радио Класс»), м. Ізюм Харківської обл., далі мовитиме на частоті  88,4 МГц у м. Бахмуті Донецької області.

Крім того, на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області та 50 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області транслюватимуться передачі ТОВ «Міжнародна комерційна ТРК» («ICTV»). Також на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області та 51 ТВК у м. Скадовську, смт Чаплинці, с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області − ТОВ «Телеканал СТБ». Ліцензіати ведуть телевізійне мовлення у цифровому стандарті DVB-Т/T2.

Дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше