Регулятор позапланово перевірить КП «Редакція долинського РРМ»

06.02.2020

На засіданні 6 лютого Національна рада ухвалила рішення призначити позапланову перевірку КП «Редакція долинського РРМ», м. Долинська Кіровоградської обл. (ефірне РМ, позивні: музичний фрагмент пісні «У Долинській  весна», слова М. Черниша, музика В. Баришніка) у зв’язку із зафіксованими моніторингом за 27 листопада 2019 року ознаками порушень ліцензіатом умов ліцензій та норм чинного законодавства.

Так, на письмову вимогу представника Національної ради у Кіровоградській області було надано ліцензіатом запис ефіру, проаналізувавши який були зафіксовані ознаки порушення частини сьомої статті 27 (ліцензіат зобов’язаний виконувати умови ліцензії) та пункту а) частини першої статті 59 (телерадіоорганізація зобов’язана дотримуватися законодавства України та вимог ліцензій) Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Зокрема, ліцензіат недотримався умов ліцензії в частині періодичності, часу та обсягів мовлення. Відповідно до ліцензії мовлення має здійснюватися у понеділок – п’ятницю у відрізках часу: 06:30 – 06:44, фактично мовлення здійснюється у відрізках часу: 06:30 – 06:44:53, а також 14:00 – 14:51:59.

З метою з’ясування всіх обставин Національна рада проведе позапланову перевірку компанії, на основі якої ухвалить відповідне рішення.