Регулятор позапланово перевірить провайдера «Зеонбуд»

07.07.2016

Національна рада на засіданні 7 липня призначила позапланову перевірку провайдера програмної послуги загальнонаціональної цифрової мережі ТОВ «Зеонбуд» через відсутність мовлення телеканалу «Вінтаж ТВ».

7 травня 2016 року регуляторний орган провів моніторинг діяльності ТОВ «Зеонбуд», м. Київ, і зафіксував відсутність мовлення у мережі МХ-5 ТОВ «Корона Санрайс», м. Київ (логотип: «ВІНТАЖ ТВ»), передбаченого ліцензією товариства. Це є ознакою порушення вимог частини п`ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (Провайдери програмної послуги здійснюють ретрансляцію телерадіопрограм та передач у багатоканальних телемережах відповідно до переліку телерадіопрограм та передач, які передбачено надавати у складі програмної послуги) та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

Як повідомлялося раніше, регуляторний орган призначив також позапланову перевірку мовника, оскільки відповідно до моніторингів, проведених 6 і 25 травня цього року, не зафіксовано мовлення телеканалу «Вінтаж ТВ», що є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Для того, щоб з’ясувати всі обставини, Національна рада має провести перевірки ліцензіатів і за їх результатами ухвалити рішення.