Регулятор позапланово перевірить телеканал «ВИШГОРОД TV» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор позапланово перевірить телеканал «ВИШГОРОД TV»

Національна рада на засіданні 24 лютого вирішила позапланово перевірити ТОВ ТРК «Вишгород» (логотип «ВИШГОРОД TV»), м. Вишгород Київської обл. Підставою для ухвалення такого рішення стало недотримання компанією своєї програмної концепції мовлення і норм чинного законодавства.

Під час моніторингу за 1 лютого цього року з’ясувалося, що ТОВ ТРК «Вишгород» не мовить у кабелі в багатоканальній телемережі ТОВ ТРК «Ультра лтд» відповідно до параметрів, що вказані у його ліцензії.

Це є ознаками порушення частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Тому Національна рада призначила компанії позапланову безвиїзну перевірку, яку проведе із 14 по 28 березня 2022 року. За її результатами регулятор ухвалить відповідне рішення.

До 17 березня ліцензіат повинен надіслати на адресу Національної ради документи і матеріали, необхідні для проведення перевірки.​

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше