Регулятор працюватиме над змінами до Правил ведення мовлення у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті

22.05.2015

Рішенням регуляторного органу 21 травня внесено зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Національної ради на 2015 рік. Планується розробка ще двох нормативно правових документів.


У ІІ – ІІІ кварталі цього року регулятор працюватиме над внесенням змін до Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Перегляд цього документа ініціювали телеканали «СТБ» і «1+1», які висловили думку про те, що є певна різниця між днями пам’яті та днями трауру і скорботи і вважають за доцільне певною мірою розрізняти їх, відповідно враховуючи це у програмному наповненні каналів.


Ще один документ, над яким працюватиме Національна рада, – критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері телебачення і радіомовлення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення. Він розроблятиметься на виконання вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».