Регулятор продовжив термін дії ліцензії телеканалу «ВІНТАЖ ТВ» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор продовжив термін дії ліцензії телеканалу «ВІНТАЖ ТВ»

Розглянувши повторно за рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва заяву ТОВ «Корона Санрайс» («ВІНТАЖ ТВ»), м. Київ, щодо продовження терміну дії ліцензії на багатоканальне мовлення, Національна рада на засіданні 12 лютого вирішила продовжити ліцензію мовника.

При ухваленні  цього рішення регулятор зважив на лист оператора багатоканальної цифрової мережі ТОВ «Зеонбуд», у якому він повідомив про можливість модернізації мультиплексу МХ-5 і виділення одного додаткового місця ТОВ «Корона Санрайс» для розповсюдження його програм.

Формат мовлення і програмна концепція телеканалу залишаться такими, як були раніше: розважально-культурологічний із фільмопоказом.

Під час засідання член Національної ради Олександр Ільяшенко нагадав, що ТОВ «Корона Санрайс» мало певні господарські неузгодженості з ТОВ «Зеонбуд», у які національний регулятор не втручався. Нині ці питання, за інформацією провайдера, уже вирішені.

Також Національна рада задовольнила заяву мовника щодо переоформлення його ліцензії у зв’язку зі зміною складу власників, директора, місцезнаходження телерадіоорганізації, складу редакційної ради, переліку пов’язаних осіб, зазначенням кінцевих бенефіціарних власників (контролерів). У ліцензії зазначено: кінцеві бенефіціарні власники (контролери) –  Козлітін Денис Олександрович; Литвинов Олександр Олександрович. Директором компанії замість Бєлокопитова Дмитра Володимировича став Варламов Максим Валерійович.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше