Регулятор продовжив термін громадського обговорення порядку подання інформації про структуру власності медіа - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Регулятор продовжив термін громадського обговорення порядку подання інформації про структуру власності медіа

На засіданні 29 березня Національна рада вирішила продовжити до 25 травня термін громадського обговорення проєкту змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності.

Проєкт змін до цього регуляторного акта покликаний затвердити певну форму для подачі інформації про щорічну звітність через електронний сервіс «Особистий кабінет». Також спрощуються самі форми документів і зменшується їхня кількість. Окрім того, пропонується полегшити подання відомостей за формою податкової декларації про майновий стан і доходи.

 25 лютого регулятор оприлюднив цей документ на своєму вебсайті для громадського обговорення. Законодавством визначено, що протягом місяця індустрія, галузеві організації, громадськість могли подавати до нього свої пропозиції і зауваження. Однак через повномасштабне військове вторгнення рф на території України був введений воєнний стан. Відповідно для ґрунтовного вивчення документа потрібен додатковий час для напрацювання пропозицій. Тому Національна рада вирішила продовжити термін громадського обговорення змін до порядку подання інформації про структуру власності медіа до 25 травня.

 Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акта можна надсилати до Національної ради електронною поштою nrada@nrada.gov.ua

Ознайомитися із проєктом регуляторного акта можна за посиланнями: проєкт порядкуформа № 1форма № 2форма № 3.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше