Регулятор пропонує удосконалили проєкт закону про захист послуг умовного доступу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Регулятор пропонує удосконалили проєкт закону про захист послуг умовного доступу

Національна рада розглянула на засіданні 17 червня два законопроєкти, що були підготовлені Міністерством економіки України,  і надає до одного із них – «Про захист послуг умовного доступу» – свої пропозиції та зауваження.

Члени Національної ради на засіданні 17 червня розглянули та обговорили проєкти законів України «Про захист послуг умовного доступу» та «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту послуг умовного доступу», останній було погоджено без зауважень. Натомість положення законопроєкту «Про захист послуг умовного доступу», на думку членів Національної ради, потребують доопрацювання.

Так, Національна рада зауважила, що в законопроєкті пропонуються нові визначення, які не узгоджуються з чинними законами, а також немає самого визначення поняття «послуги умовного доступу», необхідно уточнити і деякі інші дефініції.

Із зауваженнями, які Національна рада пропонує Міністерству економіки України врахувати у проєкті закону, можна ознайомитися у додатку до відповідного рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше